Kim jesteśmy?

Firma Mixwater powstała już 13 lat temu, co już przekłada się na wieloletnie doświadczenie, a także nieustanne poszukiwanie możliwości w inteligentnym zarządzaniu wodą w obiektach różnego typu. Wykonaliśmy montaż w przeszło 1500 budynkach, tym samym instalując ponad 50 tysięcy elementów armatury energooszczędnej.

Jaka jest nasza Misja?

Naszą Misją jest propagowanie i pomaganie w mniejszym zużyciu wody. Dzięki stosowanym Ogranicznikom, znajdującym się w naszej ofercie, możliwe jest obniżenie przepływu wody w poszczególnych elementach instalacji wodnej. Przepływ wody w kranach zmniejsza się o 70%, w prysznicach, aż o 60%, natomiast w spłuczkach nawet o 20%!

Co zyskują nasi Klienci?

Dzięki proponowanym przez nas inteligentnym rozwiązaniom wodnooszczędnym, nasi Klienci zyskują przede wszystkim niższe rachunki! Niższe opłaty dotyczą zarówno ciepłej, jak i również zimnej wody.
Ostatecznie suma rachunków za wodę, ogrzewanie jej oraz odprowadzanie mogą być niższe od 20 do 40%. Jest to doskonała informacja zarówno dla osób prowadzących swoje gospodarstwo domowe w sposób ekonomiczny, a także dla przedsiębiorców inwestujących w obiekty turystyczne proponujące swoim gościom noclegi.

Pozytywną konsekwencją wodnooszczędnego funkcjonowania instalacji w dowolnym budynku, jest także nastawienie na ochronę środowiska, a dokładniej cennego zasobu, jakim jest woda słodka.

Do kogo i gdzie kierowana jest nasza Oferta?

Elementy wodnooszczędnej armatury, jak i również ich montaż proponujemy Klientom biznesowym, instytucjom użytku publicznego, jak i również osobom prywatnym. W szczegółowej grupie naszych Odbiorców, wymienia się przede wszystkim obiekty, hotele, ośrodki wczasowe, prywatne kwatery, baseny, sauny, siłownie, ośrodki SPA, szkoły, przedszkola, internaty, akademiki, domy pomocy społecznej, jak i również wszelkiego rodzaju urzędy, a także instytucje.
Produkty oraz usługi związane z ich instalacją – oferujemy, a także realizujemy na terenie całej Polski. Dzięki naszej działalności, w wymienionych wszystkich miejscach, w których propagujemy i wykonujemy instalacje wodnooszczędne, suma rachunków spada przynajmniej o 20%.

Pomagamy inwestować z głową!