Oferta dla firm

Oferta dla firm

Wszystkim hotelom, pensjonatom, sanatoriom, ośrodkom SPA, jak i również osobom oferującym kwatery prywatne, zależy na tym, by goście korzystający z ich usług, zawsze odjeżdżali w pełni zadowoleni z chęcią powrotu w te samo miejsce. Jak sprawić, by wczasowicze lub kuracjusze czuli się jak u siebie w domu, a jednocześnie przedsiębiorczo prowadzić biznes? Posuwamy innowacyjne rozwiązania, które tną koszty, w żaden sposób nie zaniżając poziomu komfortu oferowanej gościnności.

Szybki montaż wraz z gwarancją

Ograniczniki zużycia wody montujemy w błyskawicznym terminie, jednocześnie udzielając gwarancji po wykonanej robociźnie. Gwarancja zabezpiecza naszych Klientów na wypadek ewentualnych usterek, które są sprawnie usuwane przez zespół naszych serwisantów.

Zużycie wody do 70% niższe

Dzięki zastosowaniu ograniczników, zmniejsza się zużycie wody o nawet 70% ! Dla rozwiniętego hotelu, przekłada się to na bardzo duże oszczędności w rachunkach. Mniejsze zużycie wody przekłada się zarówno na niższe rachunki za wodę i kanalizację, jak i również na mniejsze koszty związane z wytworzeniem wody ciepłej. Suma comiesięcznych rachunków może być niższa nawet o 40% – dla obiektów goszczących setki wczasowiczów, pozwala ona na jeszcze lepszy rozwój swojej bazy noclegowej.

Doświadczenie

Wykazujemy się bardzo dużym doświadczeniem w montażu ograniczników zużycia wody. Zrealizowaliśmy ponad 50 tysięcy instalacji, które były rozmieszczone w ponad 1600 budynkach o podobnym charakterze.

Bogaty asortyment

W naszej ofercie, oprócz realizowanych usług, posiadamy także szeroki asortyment ograniczników, a także produktów zwiększających komfort korzystania z instalacji wodnej w obiektach użytkowych. Wśród nich wymieniamy słuchawki prysznicowe z odkręcaną głowicą, które idealnie funkcjonują w obiektach czynnych sezonowo, na przykład nad morzem. Drugim, rekomendowanym przez nas produktem jest gumowy wąż, wykonany bez oplotu. Produkt ten wyróżnia się w porównaniu do swoich tradycyjnych odpowiedników, niesamowitą wytrzymałością oraz wysoką jakością wykonania.