Oferta dla instytucji

Oferta dla instytucji

Proponowane przez nas ograniczniki zużycia wody, oferujemy wszystkim instytucjom oraz placówkom użytku publicznego. Wśród naszych odbiorców znajdują się szkoły, urzędy, szpitale, przychodnie, jak i również wiele innych jednostek, które im podlegają.

Obniżenie rachunków do 40%!

Głównym założeniem oferowanych przez nas ograniczników, jest stanowcze obniżenie rachunków, nawet do 40%. Jak to jest możliwe? Montowane ograniczniki, zmniejszają ilość zużywanej wody nawet do 70%. Zamiast kilkunastu litrów na minutę z kranu bądź prysznica wypływa niecałe 10. Mniejsze zużycie wody przekłada się na znacznie niższe pozostałe rachunki, w tym przede wszystkim za odprowadzaną wodę do kanalizacji, a także za ogrzewanie wody.

Szybka realizacja usługi

Wszystkie zlecenia realizujemy w niezwykle dogodnych terminach, zwracając uwagę, na jak najszybsze wykonanie poszczególnej instalacji. Dzięki temu mamy na swoim koncie setki zadowolonych Klientów.

Coroczna konserwacja instalacji

Ze wszystkimi placówkami oraz instytucjami zawieramy umowę długofalową. Jej rezultatem jest coroczna konserwacja zamontowanej instalacji. Dzięki temu stan techniczny obiektów utrzymuje się na takim samym, wysokim poziomie.

Szeroki wachlarz produktów

Nasze usługi polegające na montażu ograniczników zużycia wody, wzbogacamy także o dystrybucję sprawdzonych, a także rekomendowanych przez nas produktów. Dlatego w naszym asortymencie można znaleźć reduktory umywalkowe oraz prysznicowe, jak i również słuchawki i węże prysznicowe.

Innowacyjne rozwiązania

Wśród produktów przez nas proponowanych, posiadamy również takie, które uchodzą za wspomaganie instalacji wodnych na innowacyjnym poziomie. Chcąc jeszcze efektywniej wykorzystywać system, który nie będzie ulegał szybkiej eksploatacji, nawet mino kilku miesięcy nieużytkowania, warto pomyśleć nad rozwiązaniem, którym są słuchawki prysznicowe z odkręcaną głowicą, bądź węże prysznicowe wykonane z odpornej na czynniki zewnętrzne gumy. W ten sposób można nie tylko przedłużyć żywotność instalacji, ale również zdecydowanie obniżyć koszty jej funkcjonowania.